Стильні жіночі мантії недорого – каталог моделей 2019-2020

Мантія жіноча, яку люди необізнані називають «пальто з капюшоном», прийшла в модний світ з такого стилю як гетто-готика, для якого дуже характерні гострі кути, глибокі капюшони, грубі тканини і, звичайно, чорний колір. Власне, це і є основні характеристики такого одягу як мантія. Зручна, практична, гнучка в плані сполучень і надає загадковість образу, кочева мантія (як її часто називають) дуже швидко завоювала позиції в світі fashion, перекочувавши з вузького світу конкретної субкультури на міські вулиці і подіуми.


Сьогодні класична мантія для жінок зазнала масу змін і з’явилася у величезній кількості варіацій. Мантії бувають з кишенями і без, подовжені і укорочені, з вставками зі шкіри та блискавками, утеплені і зовсім легкі, з 100% бавовни і синтетики. Незмінні лише глибокий капюшон і відсутність застібки.


Якщо ви вже вирішили купити жіночу мантію, але переживаєте про те, що доведеться докуповувати інші готичні атрибути – не хвилюйтеся. Носити мантію можна зі звичайними джинсами і футболками, з широкими або спортивними штанами, зверху на світшоти і під куртку, навіть з сукнями мантія виглядає оригінально і доречно. До того ж мантії бувають не тільки чорними.


У даній категорії немає товарів.

BACK TO TOP